×
Doprava od 40 € ZDARMA | Doručenie už do 24 hod

0944 604 511

0
DORUČENIE DO 24 hod.
109,78 € 98,80 €
0 Recenzia(e)

Prehoz k rybárskemu stanu DELPHIN Ziper Zone 2 man 

DORUČENIE DO 24 hod.
159,78 € 143,80 €
0 Recenzia(e)

Prehoz pre rybársky stan Delphin YURTA 2017 305x385x175

DORUČENIE DO 24 hod.
184,68 € 166,21 €
0 Recenzia(e)

Prehoz pre bivak Delphin B-3 Clima Controll, rýbarsky stan - bivak

 

 

Bivak kompletne navrhnutý dizajnérmi značky Delphin... Vďaka použitiu látky najvyššej akosti s vodným stĺpcom až 10000mm a kompletnému podlepeniu švov, je bivak dokonale utesnený voči akémukoľvek objemu zrážok, ktorý by vás mohol zaskočiť. Vďaka tomu je bivak premyslený do najmenších detailov. Postavený je na odolnej garážovej konštrukcii, ktorá je tvorená až troma reb- rami, ktoré sú medzi sebou vystužené ďalšími prvkami konštrukcie. To zaručuje výnimočnú stabilitu aj počas silného vetra, či búrky. Tak isto umožňuje lepšie využiť vnútorný priestor. Bivak je určený pre komfortný pobyt 2 až 3 osôb v závislosti od objemu ich výbavy. Rozmery sú: 310x300x175cm.  Bivak B-3 vám poskytne dokonalé útočisko aj odspodu. Podlaha je totiž kompletne upevnená pomocou zipsu s bežcom po celom jej obvode. To znamená, že vnútorný komfort nenarušia hlodavce, ani hmyz. Pri bivaku B-3 je navyše možnosť dokúpiť hrubšiu, tzv. HEAVY-DUTY podlahu, sady predných plastových prekrytí okien, ako aj možnosť zakúpenia prehozu, ktorý zvýši tepelný odpor samotného plášťa.  To najdôležitejšie na koniec. Bivak Delphin B-3 disponuje inovatívnym systémom CLIMA CONTROL, ktorý bol navrhnutý taktiež dizajnérskym oddelením značky Delphin. Tento systém je tvorený dvomi vetrákmi na protiľahlých stranách (nad vstupnými dverami a nad zadným oknom). Vďaka tomuto dômyselnému systému je možné zabezpečiť prívod čerstvého vzduchu a odvod použitého v dobe, keď nie je možné vetrať bivak pomocou veľkých okien. Určite ho oceníte najmä v noci, kedy výrazne napomáha znižovať rosenie vo vnútri. Celý systém je navyše jednoducho ovládateľný zvnútra bivaku.

Technické parametre:

Vonk. rozmer: 310x300x175cm

Vodný stĺpec: 10000mm

Transp. rozmery bivak: 130x35x35cm

Hmotnosť: 14kg

Transp. rozmery prehoz: 95x23x23cm

Hmotnosť prehoz: 6kg

 

 

 

 

DORUČENIE DO 24 hod.
268,69 € 241,82 €
0 Recenzia(e)

Bivak B-3 ECONO je postavený na odolnej garážovej konštrukcii s troma rebrami, ktoré sú medzi sebou vystužené ďalšími prvkami konštrukcie. To zaručuje skvelú stabilitu aj počas silného vetra či búrky. B-3 ECONO je určený pre komfortný pobyt 2 až 3 osôb. Rozmery sú: 315x320x175cm. Vďaka kompletnému podlepeniu švov je bivak dokonale utesnený. Bivak má tradičné riešenie okien, teda 3 panely so sieťovinou v prednej časti a jedno sieťované okno v zadnej časti. Dokúpiť si môžete súpravu priehľadných plastových okien. Ochrana pred dažďom je zabezpečená šiltom, ktorý má hĺbku 60cm. Na šilt je možné pripnúť dverový panel pomocou našej unikátnej vychytávky v podobe klipu. Takto vám dverový panel neodvieva vietor. Samozrejmosťou sú FIX-ROD pásky na suchý zips, vďaka ktorým si môžete upevniť prúty napr. ak si potrebujete previazať montáž, alebo na chvíľu odložiť spodový prút. FIX-ROD pásky sú umiestnené na pravej a ľavej strane šiltového rebra, zhruba na úrovni bočných okien. Bivak sa vyznačuje aj tým, že má veľmi dobre využiteľnú výšku, až 170cm, takže ani vyšší rybári sa nebudú cítiť stiesnene. Zaujímavým riešením je aj kontrastné prešitie tunelov predného rebra. K tomuto modelu si môžete zakúpiť aj prehoz. B-3 ponúka skvelé útočisko za vynikajúcu cenu.

Bivak sa predáva bez podlahy. Podlahu je možné dokúpiť ako príslušenstvo.

Technické parametre:
Rozmery: 315x320x170cm
Vodný stĺpec: 5000mm
Šilt: 60cm
Transp. rozmery: 130x35x35cm
Hmotnosť: 13kg

477,06 €
0 Recenzia(e)

Specter brolly ponúka úplne unikátny dizajn a riešenie priestoru v segmetu brolly. Viac priestoru, viac komfortu, viac variability a väčšia bezpečnosť patrí k hlavným prednostiam.

Brolly je vyrobené z excelentného, pevného, ??priedušného materiálu s vodným stĺpcom 15 000mm, ktorý zabezpečuje rýchly odvod vody a je rýchloschnúci.

Konštrukcia brolly je vyrobená z 6mm sklolaminátového rámu, ktorý je stabilný a oproti hlinikovým konstukcím veľmi ľahký. Mimo tento silný rám sa na prednej strane nachádza rozpínacia tyč, ktorá zvyšuje stabilitu a vytvára nad vchodom striešku pre lepší odvod vody. Strieška je vybavená okapnicou pre ľahký odvod vody.

Rozpínací kĺb je tu navrhnutý, tak aby nezaberal veľký priestor a kopíruje kopulu prístrešku. Vďaka tomuto riešeniu je v bivaku oveľa viac priestoru.

Predná strana bivaku ponúka tri možnosti nastavenia, moskytiera, plný panel a sľudové okno. Dvere sú vybavené dvojcestnými zipsami. Možnosť odzipování celej prednej strany.

Na vrchole sa nachádza ochranný klobúčik otváracieho systému.

Na prednom šiltu sa nachádzajú pásky pre jednoduché uchytenie prútov.

4x búrkové tyče, dve dlhšie na prednej strane a dve kratšie vnútri brolly. Uchytenie tyčí je pomocou špeciálneho magnetického systému.

Na zadnej strane sa nachádza veľké vetracie okno, ktoré ponúka dve možnosti, plný panel a moskytiéru.

Brolly je navrhnuté pre jednu osobu s dostatočným priestorom pre veľké ležadlo, stôl a kreslo.

Bivak je dodávaný s praktickou transportnou taškou na zips, odnímateľnou hrubostennou PVC podlahou a nerezovými zavŕtavacie a zatĺkacími kolíky.

Rozmer: 230 x 280 x 145cm (h x d x v)

Počet osob: 1 - 2

Transportná dľžka: 190 x 18 x 18cm (d x š x v)

Váha: 10,90kg

724,86 €
0 Recenzia(e)

Bivak Quad od JRC sa za roky existencie stali známym pojmom v komunite kaprárov. Prístrešky nesúce toto meno sú známe svojou stabilnou 4-rebrovou konštrukciou a obrovským vnútorným priestorom. Dlhoočakávaná druhá generácia bivakov QUAD zabezpečuje rybárom skutočný "domov" a maximálne pohodlie na rybárskych výpravách.

Model Quad 2G Continental je ideálnym bivakom pre stredné a dlhšie rybačky, ktorý ponúka obrovský vnútorný priestor v porovnaní s kompaktnými rozmermi. Konštrukčné tyče sa k zemi kotvia v 4 bodoch, čo radikálne zväčšuje využiteľný vnútorný priestor.

Všetky švy sú zatavené a podlepené páskou pre 100%-nú ochranu proti vlhkosti.

Nový Quad 2G Continental je vybavený odnímateľnou strieškou na priečelí bivaku pre lepšiu ochranu vchodu pred dažďom.

Rýchlu a účinnú ventiláciu vzduchu vo vnútri bivaku zabezpečujú kryté ventilačné otvory na prednej, bočnej aj zadnej strane bivaku.

Dvojsmerné zipsy na vchodovom panely umožňujú jeho kompletné odzipsovanie.

Nad vchodom do bivaku sú umiestnené dve upínacie pásky (suché zipsy) s logom JRC pre bezpečné uchytenie opretých prútov.

Konštrukcia: ultra ľahká a pevná 4-rebrová alumíniová zliatina, je súčasťou hlavného plášťa

Materiál: pevný Oxford nylon, 100% nepremokavá látka, podlepené švy

Vodný stĺpec: 10 000

Podlaha: odnímateľná zo hrubostenného PVC

Kolíky: nerezové zavŕtavacie kolíky, sú súčasťou balenia

Rozmer: 290 x 255 x 155cm (d x š x v)

Váha: 15,5kg

Bivak je dodávaný s praktickou transportnú taškou

scroll Free Online Games