×
Doprava od 40 € ZDARMA | Doručenie už do 24 hod

0944 604 511

0
DORUČENIE DO 24 hod.
18,90 € 17,01 €
0 Recenzia(e)

Termo spodky EXTREMUS pre rybárov

Termoprádlo značky EXTREMUS je vyrobené z materiálu THERMO-DRY. Boli navrhnuté špeciálne pre rybárov. THERMO-DRY je novodobá tkanina, vytvorená špeciálne pre ľudí, ktorí vyžadujú od športového oblečenia najvyšší komfort. Látka ideálne transportuje pot na jej povrch, odkiaľ ho okamžite odparuje. Prímes striebra zabezpečuje ničenie baktérii a zápachu. Výsledkom je suchá pokožka. THERMO-DRY sa vyznačuje vysokým stupňom termoregulácie a elasticity. Spolu so zateplenou vnútornou stranou je preto ideálnym materiálom pre chladnejšie časti roka.

DORUČENIE DO 24 hod.
18,90 € 17,01 €
0 Recenzia(e)

Termotričko EXTREMUS pre rybárov

Termoprádlo značky EXTREMUS je vyrobené z materiálu THERMO-DRY. Bolo navrhnuté špeciálne pre rybárov. THERMO-DRY je novodobá tkanina, vytvorená špeciálne pre ľudí, ktorí vyžadujú od športového oblečenia najvyšší komfort. Látka ideálne transportuje pot na jej povrch, odkiaľ ho okamžite odparuje. Prímes striebra zabezpečuje ničenie baktérii a zápachu. Výsledkom je suchá pokožka. THERMO-DRY sa vyznačuje vysokým stupňom termoregulácie a elasticity. Spolu so zateplenou vnútornou stranou je preto ideálnym materiálom pre chladnejšie časti roka.

DORUČENIE DO 24 hod.
18,90 € 17,01 €
0 Recenzia(e)

Termo tričko EXTREMUS pre rybárov

Termoprádlo značky EXTREMUS je vyrobené z materiálu THERMO-DRY.Bolo navrhnuté špeciálne pre rybárov. THERMO-DRY je novodobá tkanina, vytvorená špeciálne pre ľudí, ktorí vyžadujú od športového oblečenia najvyšší komfort. Látka ideálne transportuje pot na jej povrch, odkiaľ ho okamžite odparuje. Prímes striebra zabezpečuje ničenie baktérii a zápachu. Výsledkom je suchá pokožka. THERMO-DRY sa vyznačuje vysokým stupňom termoregulácie a elasticity. Spolu so zateplenou vnútornou stranou je preto ideálnym materiálom pre chladnejšie časti roka.

scroll Free Online Games